Cena:  349,- Kč

Objednávky a dotazy e-mailem:  michal.svestka@gmail.com

V objednávce prosím uveďte: 

  • požadovanou barvu (hnědá, terakota, antracit)
  • počet objednávaných kusů
  • způsob platby (dobírkou nebo bankovním převodem předem)
  • způsob dopravy (Zásilkovna  -  adresa výdejního místa nebo Zásilkovna doručení na adresu - Home Delivery)
  • Vaši adresu, mobilní telefon

Přijetí objednávky e-mailem potvrdíme a o odeslání zboží Vás budeme informovat.

Poštovné a balné 149,- Kč za objednávku, od 4 ks zasíláme zdarma. Doručení na adresu (HD) 30,- Kč, dobírka 25,- Kč, při platbě bank. převodem předem sleva 25,- Kč.

Zábrany BV máme skladem a zasíláme je obratem na výdejní místo Zásilkovny nebo na domácí adresu (HD).  Možnost osobního převzetí ve Vrchlabí.


Fakturu a návod k montáži Vám zašleme e-mailem při odeslání balíku. Záruční doba: 2 roky.

Návod k montáži také ke stažení vpravo dole na této stránce. Nevhodné pro plastové parapety.

Zákazníci ze Slovenska: kontaktujte nás prosím e-mailem pro nabídku v EUR.

Vaše dotazy rádi zodpovíme, neváhejte se zeptat

Obchodní podmínky FeWo s.r.o.:
Kupující má v souladu s ustanovením § 1829, odst. 1 občanského zákoníku, právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) kalendářních dnů od převzetí zboží. Lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy se považuje za zachovanou, pokud kupující v jejím průběhu odešle prodávajícímu oznámení, že od smlouvy odstupuje.
Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, zašle, nebo předá prodávajícímu, bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14-ti dnů od odstoupení od smlouvy zboží, které od něho obdržel, včetně všech jeho součástí a příslušenství.Zboží musí být prodávajícímu vráceno nepoškozené a neopotřebené a, je-li to možné, v původním obalu.
V případě odstoupení kupujícího od smlouvy vrátí prodávající kupujícímu všechny peněžní prostředky nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy s tou výhradou, že prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží předá, nebo prokáže, že mu zboží odeslal.V případě odstoupení kupujícího od smlouvy nese kupující náklady spojené s vrácením zboží. Peněžní prostředky vrací prodávající kupujícímu stejným způsobem, jakým je od kupujícího přijal, nejčastěji však bezhotovostně na účet určený kupujícím.
Prodávající: FeWo s.r.o., Kunčice n.L. 155, 543 61 Kunčice n.L., IČ 48171425, DIČ CZ48171425 (plátce DPH),  zapsána u Kraj.soudu v Hr.Králové, obch.rejstřík, oddíl C, vložka 4759, dat.zápisu 30.7.1993.
Návod k montáži.doc Návod k montáži.doc
Size : 1458.5 Kb
Type : doc